DİŞİKIRIK, DOSTLUK VE DAYANIŞMA YEMEĞİ VERDİ

Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Cuma Dişikırık, Batman Basını ile dostluk ve dayanışma yemeğinde bir araya geldi.

Paşa Büryanda düzenlenen programa yerel ve ulusal basın mensupları katıldı. Kentin kalkınması için basına düşen görevin büyük olduğunu belirten Dişikırık, Batman için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getirdi. Eğitim alanında kendilerine düşen görevi layıkıyla sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Dişikırık, “Öğrencilerimize sunduğumuz imkanlarla YGS ve LYS sınavlarına daha iyi hazırlanmaları için uzman öğretmen kadromuzla, modern ve ferah dersliklerimiz,  kaliteli ve güçlü yayın desteğimizle onları geleceğe hazırlıyoruz. Eğitim açısından üzerimize düşün görevi layıkıyla sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*