EĞİTİMCİ DİŞİKIRIK, FİNLANDİYA YOLCUSU

Başta Batman olmak üzere Güneydoğu illerinde 30 yılı aşkın bir süredir özel eğitim-öğretim hizmeti veren Eğitimci Cuma Dişikırık, dünya ülkelerinin eğitim sistemini incelemek ve ikili görüşmeler yapmak üzere Finlandiya’ya gidiyor.

Özel Hedef Eğitim Kurumları ile Batman ve Siirt’te Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Özel Öğretim Kursu, Etüt Eğitim Merkezi ve Sağlık Koleji ile hizmet vermeye devam eden Dişikırık “Dünyada eğitim sisteminde 1. sırada olan Finlandiya’da bir dizi inceleme ve gözlemler yapacağım. Başarının temelinde yatan kararları ve uygulamaları yerinde görüp, bunu Batman ve bölgemize taşıyacağım. Ayrıca halen devam eden kurumlarımızda ve ilerleyen dönemlerde açacağımız eğitim kurumlarında Finlandiya eğitim sistemini uygulayacağız. Finlandiya eğitim ve öğretim modelini önemsiyoruz. Böylece bizi tercih eden öğrencilere daha iyi ve kaliteli bir eğitim hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Çalışma ziyaretimiz 22-26 kasım tarihleri arasında gerçekleşecek” dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*