“HALKIN HİZMETKÂRIYIM”

Ak Parti Batman Milletvekili Aday Adayı Eğitimici Cuma Dışıkırık, Cumartesi günü yapılacak temayül yoklaması öncesi delegelere seslendi.

Dişıkırık, Batman’ın sorunlarını yakından bildiğini belirterek “Ak Parti’nin bir neferi olarak Batman’ın ve Batman halkının sorun ve sıkıntılarını müşahede ettim. Sorunları yakından biliyorum. Gençliğin sorunları başta olmak üzere işsizlik sorunu kentin kangrenleşmiş problemleri arasında yer alıyor. Ekmeğini yediğim aziz Batman halkına karşı vefa borcumu ödemek ve onlara karşı hizmetimi daha ileri bir düzeye taşımak için böyle bir sorumluluğun altına girdim. AK Parti’de değişim ve gelişim zamanı.  Değerli delegelerin kendi gelecekleri için oy kullanırken liyakate önem vermelerini istiyorum. Görev verildiği takdirde halkın hizmetkârı olmaya hazırım” dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*