“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

Hedef Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı ve Eğitimci İşadamı Cuma Dişikırık, Batman’da 14 yerel gazetenin “Batman Uyuşturucuya Hayır Diyor ve AMATEM İstiyor” ortak manşetini atarak başlattığı kampanyaya desteklerini açıkladı.

AMATEM KURULMASI GEREKİYOR

Batman’da toplumsal bir sorunda ortak manşet atarak farkındalık oluşturan Batman Basınını takdir ediyorum. Önemli bir kampanyaya imza atıldı. Uyuşturucu sorununu, dini ve ahlaki yönden toplumsal çöküşün başlangıcı olarak görüyor, bu orunun ortadan kaldırılmasına dönük her türlü adımı destekleyeceğimi belirtmek istiyorum. Uyuşturucu konusunda emniyet görevlilerinin çabasını takdirle karşılamakla birlikte bu mücadelenin, kurumlar, sivil toplum kuruluşları, eğitim camiası ve ailelerin destekleri ile büyütülmesi gerektiğine inanıyorum. Uyuşturucu batağına bulaşmış çocuklarımızın tedavisi için Batman’da AMATEM kurulması gerektiği ortadadır. AMATEM’lerde çocukların tedavisi, devletimiz tarafından ücretsiz yapılmakla birlikte, ailelerin maddi açıdan yükü de hafifletilmiş olacaktır. Batman’da AMATEM kurulması için üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getirmeye hazırız” dedi.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*